BAIMĖS IR NERIMAS

Kai baimė ir nerimas tampa nevaldomi tai transformuojasi į pyktį ir agresija.
Baimė ir nerimas sugriaunama harmoningą organizmo pusiausvyra ir jį susargdina.
Baimė ir nerimas išvargina protą dėl ko jis nebegali mąstyti aiškiai ir racionaliai, todėl destrukcija pradeda atspindėti mūsų veiksmuose ir žodžiuose.
Gyventi su nerimu yra niekam nenaudinga ir tai ne tai kad nepadeda išspręsti situacijos, bet ją dažnai ir dar labiau komplikuoja.
Norint taikos ir harmonijos aplink save visu pirma taiką ir harmonija turime rasti savo pačių viduje.
Įtampa kylanti mūsų viduje dėl įvykių ar situacijų kurių pakeisti mes negalime veikia griaunančiai ir toliau maitina baimę, kuri vis auga, plečiasi ir per mus keliauja į kitus mums brangius ir artimus žmones.
Todėl turime mokytis gyventi be įtampos ir priimti tai ko pakeisti negalime ir imtis veiksmų pakeisti tai kas mūsų valioje, šios situacijos kai nieko pakeisti negalime dėl esamų ar būsimų įvykių mūsų valioje yra vystiti ramybę, atjautą ir supratimą.
Tik taip mes galime padėti ne tik sau bet ir savo artimiesiams, vietoje to kad ir toliau sėti baimę ir destrukciją mes pradėsime sėti ramybę, viltį ir gėrį, taip išlaikydami protą aišku, ramų,kuris neišvengiamo pavojaus akivaizdoje mums tikrai galės padėti o jei pavojus netikras taip mes išvengsime nereikalingos įtampos, kuri gali padaryti neatitaisomos žalos
jei galime padėti sau visada turėsime galimybę padėti ir kitiems.
Yra kelios meditacijos technikos padeda vystyti aiškų ir ramų protą, atjautą ir paleisti varginančias emocijas.
– METTA meditacija
– TONGLENO meditacija
– VIPPASANOS meditacija
– MALDOS meditacija
– DĖKINGUMO meditacija
Linkiu išlikti džiaugsmingais ir aiškaus proto, tai yra sąvybės kurios galime kiekvienas iš mūsų vystyti ir taip padaryti savo ir kitų gyvenimus gražesnius.

Dalintis socialiniuose tinkluose:

Naršydami tinklalapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų tinklalapio naudojimą.