DĖMESIO VALDYMAS

Kur krypsta žmogaus dėmesys, ten formuojasi intelektas, pasaulėžiūra ir polinkiai.
Koks žmogaus intelektas, pasaulėžiūra ir polinkiai, tokios žmogaus ir reakcijos į įvairiausias situacijas, kurios yra patiriamos gyvenime.
Kol gyvename žmogaus kūne, esame gan stipriai sąlygoti įvairiausių aplinkybių, kurių pakeisti dėja negalime, tai yra aplinkos įtaka, visatos dėsniai, tokie kaip pavyzdžiui viso ko laikinumas, gimimas, senatvė, mirtis ir t.t.
Ką galime padaryti, tai tik mokytis prie viso to prisitaikyti ir gebėti harmoningai priimti tai kas neišvengiama.
Kita medalio pusė yra laisvė rinktis ir pasukti savo gyvenimą ta kryptimi, kuria norime, realizuoti, tai apie ką svajojame ir ugdytis gerąsias charakterio savybes.
Kad tai padaryti svarbiausia čia yra kasdienė praktika, kuri padeda lavinti dėmesio valdymą ir savistabą, savistabos pagalba galime visų pirma pamatyti o vėliau pradėti keisti savo nesamoningas reakcijas į įvairiausius stimulus iš aplinkos ir taip pakeisti savo žalingus elgesio modelius, ribojančius įsitikinimus ir polinkius, kurie yra didžiausi kliūviniai sąmonės plėtros kelyje.
Yra labai svarbus suvokimas, kad daug svarbiau yra ne kiek laiko praktikuojate sėdėdami ant kilimėlio o kiek savistabos praktika yra integruota į visas Jūsų kasdienes veiklas ir mintys, žodžiai ir veiksmai yra pasirenkami sąmoningai o ne spontaniškai.
Ir čia turime patys nuspręsti ar plaukti pasroviui kaip likimas (karma) lems ar MOKYTIS PRIIMTI TAI KAS NEIŠVENGIAMA IR PAKEISTI TAI KAS KĄ GALIME PAKEISTI ir pasiekti maksimalų savo šio gyvenimo potencialą.

Dalintis socialiniuose tinkluose:

Naršydami tinklalapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų tinklalapio naudojimą.