8 savaičių meditacijos kursas

Meditacija – labai svarbi gyvenimo dalis, nes tai, ką mes galvojame ir jaučiame, turi didžiulę reikšmę kiekvieno mūsų gyvenime. Protas gali sukurti labai daug laimės arba kančios gyvenime, todėl žmonės, kurie gali efektyviau valdyti savo dėmesį, išmintingai rinktis savo mintis, emocijas ir veiksmus, turi pranašumą bei gyvena ženkliai kokybiškesnį gyvenimą.

Meditacijos praktikos moko geriau pažinti gyvenimą ir savo vidinį pasaulį, kad jame galėtume sukurti klestėjimą, harmoniją ir taiką.

Kviečiu Jus kartu net 8 savaites mokytis meditacijos praktikų, kad tai taptų neatsiejama naujo geresnio gyvenimo etapo dalimi.  Dar daugiau, kad protas padėtų siekti tikslų, būtų ramesnis ir laimingesnis, o ne priešingai – keltų gyvenime sunkumus, atimtų begalę energijos ir sukurtų dar daugiau chaoso.

MOKYMŲ TEMOS:

 

(PIRMOJI SAVAITĖ)

MINDFULNESS PRAKTIKOS – KELIAS IŠ MINČIŲ CHAOSO Į RAMŲ IR LAIMINGĄ PROTĄ.

Šioje paskaitoje kalbėsime apie pirmuosius ir svarbiausius paruošiamuosius žingsnius sėkmingai meditacijos praktikai. Mokysiu apie aspektus, kurie turi būti vystomi, kad praktika iš tikrųjų būtų sėkminga ir sukurtų ramų bei harmoningą protą, kuris yra pagrindas išties laimingam gyvenimui. Paskaitoje papasakosiu, kaip reikia integruoti sąmoningumo meditaciją į kasdienes veiklas ir pasirinkti tinkamą meditacijos techniką, kad stiprintume išskirtus aspektus ir būtume tinkamai pasiruošę žengti meditacijos ir asmeninio augimo keliu.

 

(ANTROJI SAVAITĖ)

KŪNAS, KVĖPAVIMAS IR ENERGINGUMAS 

Šioje paskaitoje mokysiu geriau pažinti ir gebėti tinkamai pasirūpinti savo fiziniu kūnu. Labai svarbu suprasti, kaip veikia mūsų kūnas, kvėpavimas, protas bei kaip yra kuriama energija. Siekiant išlaikyti balansą gyvenime ir neperdegti, reikia išvystyti teisingą suvokimą, kaip pasirūpinti fizine bei emocine sveikata. Paskaitoje sužinosite, kaip išties tinkamai pasirūpinti kūnu, kad išmoktumėte valdyti stresą ir galėtumėte harmoningai medituoti, turėtumėte daugiau energijos, geresnę sveikatą. Taip pat išmoksite svarbiausių kvėpavimo pratimų technikų ir sveikatingumo mankštų, padedančių palaikyti energingumą ir sveikatą.

 

(TREČIOJI SAVAITĖ)

ATJAUTA IR GERAŠIRDIŠKUMAS - PRIEŠNUODIS NEGATYVUMUI 

Labai svarbi gyvenimo ir meditacijos dalis yra tokių proto savybių, kaip atjautos ir geraširdiškumo vystymas. Gerumas ir atjauta padeda išmintingai be negatyvumo priimti gyvenimo sunkumus, padeda išsilaisvinti iš praeities nuoskaudų, leidžia sukurti nuoširdesnius santykius su kitais ir rasti taiką savyje. Būtent todėl šios proto savybės yra tokios svarbios kokybiško gyvenimo ir sėkmingos meditacijos dalis. Šioje paskaitoje išmoksite, kaip lavinti šias proto savybes medituojant.

 

(KETVIRTOJI SAVAITĖ)

MINČIŲ CHAOSAS

Gyvenime protas gali sukurti didžiulę laimę ir sėkmę arba chaosą bei kančias. Kaip yra pasakęs žymus mąstytojas Sokratas: „Ką galvojame – tuo ir tampame“. Mintys kuria mūsų realybę, todėl labai svarbu yra pati minčių kokybė bei gebėjimas jų srautą sąmoningai stebėti, kurti ir nukreipti ta linkme, kuri veda link mūsų gerovės ir tikslų. Šioje paskaitoje pasakosiu apie meditacijos technikas ir įžvalgas, kurios padės susikurti pozityvų ir išmintingą mąstymo procesą.

 

(PENKTOJI SAVAITĖ)

SUVOKIMAI IR PASĄMONĖ

Šioje paskaitoje toliau gilinsimės į proto veikimo mechanizmą, nagrinėsime įsitikinimų, įpročių ir automatinių reakcijų temą arba kitaip – mūsų pasąmonę. Meditacijos technikų pagalba galime išvystyti ir sustiprinti naują proto įgūdį: dar prieš atliekant veiksmą, pastebėti kylančius suvokimus, impulsus veikti ir pasirinkti sąmoningą atsaką, taip palaipsniui performuojant savo pasąmonės programas, kurios daugiau kaip 90% valdo mūsų gyvenimus.

 

(ŠEŠTOJI SAVAITĖ)

EMOCIJOS 

Emocinis fonas turi milžinišką įtaką mūsų gyvenimo kokybei, todėl labai svarbu yra tinkamai lavinti savo protą, kad sąmoningai galėtume rinktis ir kurti savo emocinę būseną, kurios norime. Šioje paskaitoje nagrinėsime, kaip meditacijos technikos gali padėti deaktyvuoti ir transformuoti mums nepalankias būsenas į tas, kurios yra malonios ir veda į tikslus, sukurdamos tam reikalingą energiją, paleisti negatyvumą.

 

(SEPTINTOJI SAVAITĖ)

MENAS NEPRISIRIŠTI IR PALEISTI

Kai esame prisirišę prie to, kas jau pasikeitė ar baigėsi ir nemokame su tuo susitaikyti ar paleisti, tai gali sukurti mums didžiules kančias ir atimti be galo daug energijos. Medituojant gali būti išvystoma įžvalga, kuri moko neprisirišti ir paleisti tai, kas kelia vidinį pasipriešinimą, įtampą ar sielvartą dėl prisirišimo. Paskaitoje mokysimės meditacijos technikų, kurios padės išvystyti tinkamą įžvalgą, kuri padės gyvenime išlaikyti vidinę ramybę ir laisvę.

 

(AŠTUNTOJI SAVAITĖ)

PIRMOSIOS ŠIMTAS DIENŲ IR SAVARANKIŠKA PRAKTIKA

Kalbėsime apie kliūtis, su kuriomis teks susidurti baigus kursą, kaip jas galima įveikti ir toliau sėkmingai tęsti saviugdos kelią. Sužinosite apie svarbiausius veiksnius, kuriuos būtina balansuoti kasdien siekiant išlaikyti tęstinumą ir balansą gyvenime. Taip pat kalbėsime apie tolimesnius žingsnius, kaip galima tęsti meditacijos ir asmeninio augimo kelionę toliau po šių mokymų ir kokie etapai veda į aukščiausią meditacijos realizacijos tikslą.

 

ŠIŲ MOKYMŲ METU:

 • Išmoksite efektyviai medituoti ir įgysite gilų suvokimą apie įvairias meditacijos technikas ir asmeninio tobulėjimo kelią.
 • Išmoksite valdyti stresą.
 • Išmoksite, kaip medituojant lavinti gerąsias proto savybes.
 • Išmoksite pastebėti ir paleisti žalingas, nemalonias mintis.
 • Sugebėsite tvarkytis su savo emocijomis ir susikurti norimą būseną.
 • Pažinsite pasąmonės veikimo mechanizmą ir išmoksite pakeisti ribojančius įsitikinimus ir automatinio elgesio modelius į naujus.
 • Išmoksite kvėpavimo pratimų ir sveikatingumo mankštų padėsiančių stiprinti kūną, atsipalaiduoti, mažinančių stresą.

 

KAIP VYKS MOKYMAI:

 • Sumokėjus už mokymus, galėsite prisijungti prie platformos, kurioje rasite kiekvienos savaitės paskaitą, meditacija, namų darbų užduotis. Taip pat po kiekviena paskaita bus klausimynas ir tik teisingai atsakius į klausimus galėsite peržiūrėti sekančią paskaitą.

 • Uždaroje mokymų platformoje bus bendras forumas, kuriame galėsite užduoti klausimus meditacijos mokytojui ir bendrauti su kitais dalyviais, dalintis savo patirtimis, įžvalgomis.
 • Mokymų platformoje rasite sveikatingumo mankštų, kvėpavimo pratimų, meditacijų įrašų ir kitos naudingos informacijos.
 • Šie įsigyti mokymai bus pasiekiami iki 2024 metų rugsėjo mėnesio.

 

MOKYMŲ KAINA:

 • 120 eur.
 • Yra galimybė mokėti sumą keliomis dalimis. Dėl tokios galimybės susisiekite el. paštu.
 • Mokestis už kursą yra negrąžinamas.

 

MOKYMUS VEDA:

Amandas Paulauskas – sertifikuotas meditacijos ir saviugdos mokytojas. Tylos stovyklų ir meditacijos atsiskyrimų Lietuvoje ir užsienyje vedėjas bei organizatorius.

Daugiau apie mane: https://amandaspaulauskas.lt/apie-mane/

Kurso kaina: 99 Eur.