Meditacijos mokymai online

Data: 2023-10-02 18:00 val.
Kaina: 150 Eur.

Meditacija – labai svarbi gyvenimo dalis, nes tai, ką mes galvojame ir jaučiame, turi didžiulę reikšmę kiekvieno mūsų gyvenime. Žmonės, kurie gali efektyviau valdyti savo dėmesį, mintis, emocijas ir veiksmus, turi pranašumą. Meditacijos praktikos moko valdyti stresą, pagerina nuotaiką, padeda sukurti nuoširdesnius santykius, produktyviau dirbti, turėti daugiau įkvėpimo, kūrybinės energijos, lengviau ugdyti naujus įpročius ir, žinoma, turėti geresnę sveikatą bei daug daugiau energijos.

Nuo spalio 2 dienos kviečiu Jus kartu net 8 savaites mokytis meditacijos praktikų, kad tai taptų neatsiejama naujo gyvenimo etapo dalimi. Dar daugiau, kad protas padėtų siekti tikslų, būtų ramesnis ir laimingesnis, o ne priešingai – nevaldomas protas keltų gyvenime sunkumus, atimtų begalę energijos ir sukurtų dar daugiau chaoso.

Tai išskirtinė proga ne tik išmokti medituoti, bet ir turėti tiesioginį palaikymą ir galimybę visas 8 savaites užduoti klausimus ir bendrauti su meditacijos mokytoju Amandu visas 8 savaites. Kiekvieną savaitę bus įkelta vis nauja paskaita ir vyks online susitikimas klausimų/atsakymų valandėlės metu. Mokymus galėsite pažiūrėti Jums patogiu laiku, be to, bus sukurtos išskirtinės sąlygos mokytis, gauti palaikymo, kad galėtumėte nuolat tobulėti.

 

MOKYMŲ TEMOS:

 

(PIRMOJI SAVAITĖ)

MINDFULNESS PRAKTIKOS – KELIAS IŠ MINČIŲ CHAOSO Į RAMŲ IR LAIMINGĄ PROTĄ.

Šioje paskaitoje kalbėsime apie pirmuosius ir svarbiausius paruošiamuosius žingsnius sėkmingai meditacijos praktikai. Mokysiu apie aspektus, kurie turi būti vystomi, kad praktika iš tikrųjų būtų sėkminga ir sukurtų ramų bei harmoningą protą, kuris yra pagrindas išties laimingam gyvenimui. Paskaitoje papasakosiu, kaip reikia integruoti sąmoningumo meditaciją į kasdienes veiklas ir pasirinkti tinkamą meditacijos techniką, kad stiprintume išskirtus aspektus ir būtume tinkamai pasiruošę žengti meditacijos ir asmeninio augimo keliu.

(ANTROJI SAVAITĖ)

MEDITACIJA,  KŪNAS IR KVĖPAVIMAS 

Mokysimės geriau pažinti savo kūną, kaip jis susijęs su meditacija ir gera savijauta kasdienėje veikloje, kad galėtume pradėti  įgyvendinti išties veiksmingus pokyčius, labai svarbu suprasti, kaip veikia mūsų kūnas, kvėpavimas, protas, energija ir meditacija. Siekiant išlaikyti gyvenime balansą ir neperdegti reikia išvystyti teisingą suvokimą, kaip pasirūpinti kūno ir proto balansu, energingumu, fizine bei emocine sveikata. Paskaitoje sužinosite, kaip išties tinkamai pasirūpinti kūnu, kad išmoktumėte valdyti stresą ir galėtumėte harmoningai medituoti, turėtumėte daugiau energijos, geresnę sveikatą. Sužinosite apie kvėpavimo pratimų svarbą meditacijos metu ir kasdienėje veikloje. Taip pat turėsite svarbiausių kvėpavimo pratimų ir sveikatingumo mankštų įrašus, kurie bus patalpinti mokymų platformoje.

 

(TREČIOJI SAVAITĖ)

ATJAUTA 

Labai svarbi gyvenimo dalis yra mūsų atjauta ir jos vystymas. Atjauta padeda harmoningai priimti gyvenimo sunkumus, apsaugo nuo pykčio ar empatijos keliamo skausmo. Atjauta sau ir kitiems padeda išsilaisvinti iš praeities nuoskaudų. Be to, atjauta leidžia sukurti nuoširdesnius ir tvirtesnius santykius, nes kaip ir mes, taip ir kiti nori būti suprasti bei mylimi. Būtent todėl atjauta yra tokia svarbi. Kai žmogus gali mylėti ir jaustis mylimas, jis emociškai jaučiasi geriausiai ir atvirkščiai. Šioje paskaitoje išmoksite veiksmingų meditacijų ir daugiau sužinosite apie atjautą, gerumą, empatiją bei vidinę ramybę. Atjauta ir gerumas yra viena svarbiausių meilės sau ir kitiems formų.

(KETVIRTOJI SAVAITĖ)

MINČIŲ CHAOSAS

Mokysimės 5 strategijų ir meditacijų, kurios moko pasirūpinti savo mintimis. Šioje paskaitoje mokysiu apie mintims, kaip jas pažinti, kaip tinkamai reflektuoti, rinktis, ką ir kaip galvoti, arba kai tai reikalinga išmokti atsiriboti nuo minčių ir taip save apsaugoti nuo nemalonių, žalingų minčių ir emocijų. Kai mes nestebime savo minčių, labai išvarginame protą ir kūną, o tai dažniausia veda į nemalonias būsenas, dėl kurių atsiranda priklausomybės, susikuria chaosas ne tik galvoje, bet ir gyvenime. Ir priešingai, kai išvystome tinkamus mąstymo ir savistabos įgūdžius, tai tampa natūralia gyvenimo dalimi. Tai puikiai paaiškina ir neuromokslas: tam tikri mąstymo modeliai laikui bėgant daro žymius pasikeitimus mūsų smegenyse.

 

(PENKTOJI SAVAITĖ)

EMOCIJOS 

Emocijos yra neatsiejama kiekvieno mūsų gyvenimo dalis. Emocijos turi didžiulį poveikį mūsų motyvacijai, santykiams, darbingumui, sprendimų priėmimui. Turėti platesnį suvokimą apie emocijas ir gebėti sąmoningai jas keisti iš nemalonių, tokių kaip nerimas, pyktis, apgailestavimas ar pavydas, į tas, kurios yra malonios ir naudingos, tokios kaip ramybė, dėkingumas, džiaugsmas – labai svarbus įgūdis, kurį moko išvystyti įvairios meditacijos. Tačiau kartais, kai emocijos pernelyg stiprios, o meditacijos nepadeda pakeisti būsenos, galima išvystyti pakankamą toleranciją nemaloniems jausmams, taikyti kitus metodus, padedančius susigrąžinti vidinę ramybę ir nesileisti būti valdomiems stiprių emocijų, dėl kurių vėliau tektų gailėtis, kaip dažnai ir nutinka.

 

(ŠEŠTOJI SAVAITĖ)

SUVOKIMAI IR PASĄMONĖ

Mokysimės apie įsitikinimus ir automatines reakcijas, mūsų sąmonės ir pasąmonės veikimo mechanizmą. Kai įvyksta kontaktas su bet kokiu objektu išorėje ar prote (reakcija į kylančią mintį), kartu natūraliai kyla suvokimas, ar mums patinka, ar nepatinka, naudinga ar nenaudinga ir panašiai. Meditacijos ir išminties pagalba galime išvystyti naują įgūdį pastebėti kylančius suvokimus, išlikti atidūs ir vietoje automatinės reakcijos pasirinkti sąmoningą atsaką. Tokiu atveju išmintingai galime pasirinkti atsaką aiškiai žinodami, šis įsitikinimas ar norima reakcija man yra vertinga ar žalinga, teisinga, abejotina ar klaidinanti. Greta to, mokysimės meditacijų ir kitų technikų, kurios padeda ne tik tai pastebėti, bet ir pakeisti žalingas automatines reakcijas, elgesį, ribojančius įsitikinimus ir mąstymo klaidas.

 

(SEPTINTOJI SAVAITĖ)

MENAS NEPRISIRIŠTI IR PALEISTI

Kai esame prisirišę prie to, kas jau paseno arba tapo žalinga, ir nemokame to paleisti, tai gali kurti mums didžiules kančias. Gebėjimas neprisirišti ir atsiriboti nuo prote minčių kuriamų istorijų, emocijų, klaidinančių požiūrių yra labai svarbus meditacijoje išvystomas įgūdis, kuris padeda išlaikyti vidinę ramybę medituojant ir gyvenime, kai jis neišvengiamai keičiasi taip, kaip mums nepalanku. Tokiu būdu mūsų vidiniame pasaulyje yra randama erdvė, kurioje visada ramu, tylu, ir tai tampa mūsų vidiniu prieglobsčiu ir stipria apsauga. Paskaitoje mokysimės meditacijos ir kitų technikų, kurios padės išvystyti tinkamą įžvalgą ir įgūdį, kurie kartu padės gyvenime išlaikyti ramybę, harmoniją mokantis neprisirišti ir paleisti.

 

(AŠTUNTOJI SAVAITĖ)

PIRMOSIOS ŠIMTAS DIENŲ IR SAVARANKIŠKA PRAKTIKA

Kalbėsime apie kliūtis, su kuriomis teks susidurti baigus kursą, kaip jas galima įveikti ir toliau sėkmingai tęsti saviugdos kelią. Sužinosite apie svarbiausius veiksnius, kuriuos būtina balansuoti kasdien siekiant išlaikyti tęstinumą ir balansą gyvenime. Taip pat kalbėsime apie tolimesnius žingsnius, kaip galima tęsti meditacijos ir asmeninio augimo kelionę toliau po šių mokymų ir kokie etapai veda į aukščiausią meditacijos realizacijos tikslą.

 

ŠIŲ MOKYMŲ METU:

 • Išmoksite efektyviai medituoti, valdyti stresą ir įgysite gilų suvokimą apie įvairias meditacijas ir asmeninio tobulėjimo kelią.
 • Susipažinsite su efektyviausiomis mindfulness (angl. dėmesingas įsisąmoninimas) meditacijomis technikomis bei kontempliacijos meditacijomis, kurios padeda vystyti reikiamas įžvalgas gyvenimo balansui palaikyti. Tai yra du pagrindiniai meditacijos aspektai: mokėti sutelkti protą ir tuo ramiu, įžvalgiu protu vystyti išmintį.
 • Kiekvieną savaitę mokysimės naujos meditacijos technikos, kuri bus susijusi su paskaitos tema ir užduodami namų darbai. Po paskaitos galėsite parsisiųsti „mp3“ formato meditacijos įrašą.
 • Išmoksite pastebėti ir pakeisti žalingas, nemalonias mintis į jums palankias.
 • Sugebėsite tvarkytis su savo emocijomis, valdyti stresą.
 • Pastebėsite ir pakeisite klaidingus suvokimus ar įsitikinimus į naudingus ir palaikančius.
 • Išvystysite stiprią atjautą sau ir kitiems. Atjauta padeda paleisti praeities nuoskaudas ir sukurti darnius santykius su savimi pačiu bei savo artimaisiais.
 • Išmoksite kvėpavimo pratimų ir sveikatingumo mankštų padėsiančių giliai atsipalaiduoti, mažinančių stresą ir sukuriančių vidinės harmonijos jausmą ir daugiau energijos.
 • Susipažinsite su sveikatingumo rutinomis ir sužinosite, kaip tinkamai pasirūpinti savo kūnu susikurti Jums tinkančią discipliną.

 

KAIP VYKS MOKYMAI:

 • Kiekvieną pirmadienį į uždarą mokymų platformą bus įkelta nauja paskaita, mp3 meditacijos įrašas  ir kita reikalinga informacija, kurią bus galima peržiūrėti Jums patogiu laiku.
 • Viso kurso metu kiekvieną savaitę ketvirtadieniais 19:00 val. vyks online LIVE KLAUSIMŲ/ATSAKYMŲ susitikimas, kuriame meditacijos mokytojas Amandas Paulauskas atsakys į dalyvių klausimus ir primins svarbiausius dalykus. Įrašai bus išsaugoti, tad jei nepavyks dalyvauti gyvai, galėsite juos pažiūrėti Jums patogiu laiku.
 • Uždaroje mokymų platformoje bus bendras forumas, kuriame galėsite užduoti klausimus meditacijos mokytojui ir bendrauti su kitais dalyviais, dalintis savo patirtimis, įžvalgomis.
 • Mokymų platformoje rasite sveikatingumo mankštų, jogos pamokų, kvėpavimo pratimų, meditacijų įrašų ir kitos naudingos informacijos. Ši mokymų platforma -tai online bendraminčių klubas, kuris nuolat bus papildomas nauja informacija, taip pat bus kuriami uždari renginiai ir stovyklos tik šios grupės nariams.
 • Šie įsigyti mokymai bus pasiekiami dar 10 mėnesius po kurso pabaigos.

 

MOKYMŲ VIETA IR LAIKAS:

 • 8 savaites kiekvieną pirmadienį nuo spalio 2 d. 17:00 val. į mokymų platformą bus įkelta nauja paskaita su meditacijos įrašu, kurios mokysimės tą savaitę.
 • 8 savaites kiekvieną ketvirtadienį nuo spalio 5 d. 19:00 val. vyks LIVE KLAUSIMŲ/ATSAKYMŲ transliacija.
 • Visi užsiregistravę dalyviai prieš prasidedant kursui gaus nuorodas, kaip prisijungti prie mokymų platformos ir susikurti savo asmeninį profilį.
 • Mokymai bus saugomi 10 mėnesių mokymų platformoje, Jūsų profilyje mokymų platformoje.

 

MOKYMŲ KAINA:

 •   150 eur.
 • Yra galimybė mokėti sumą keliomis dalimis. Dėl tokios galimybės susisiekite el. paštu.
 • Mokestis už kursą yra negrąžinamas.

 

REGISTRACIJA:

 • Sumokėjus atsiųskite pavedimo kopiją el. paštu: amandaspaulauskas@gmail.com
 • Nusiuntus mokėjimo kopiją ar patvirtinimą el. paštu gausite visą reikalinga informacija apie mokymus.

 

MOKĖJIMO DUOMENYS:

Gavėjas: Amandas Paulauskas

Sąsk. nr. LT867044060007840709

Mokėjimo paskirtis: MKURSAS

Suma: 150 eur.

 

MOKYMUS VEDA:

Amandas Paulauskas – sertifikuotas meditacijos ir saviugdos mokytojas. Tylos stovyklų ir meditacijos atsiskyrimų Lietuvoje ir užsienyje vedėjas bei organizatorius.

Daugiau apie mane: https://amandaspaulauskas.lt/apie-mane/