Stovykla Tailande

Data: 2023-11-11 13:00 val.
Kaina: 1800 Eur.
Liko vietų: 1

Lapkričio mėnesį laukia dar viena savęs pažinimo kelionė – stovykla vienoje gražiausių Tailando salų Koh Phagan. Šioje kelionėje laukia išskirtinės atostogos ir patirtys. Koh Phagan sala yra dieviško grožio sala, garsėjanti įspūdinga gamta, kalnais ir paplūdimiais.

Koh Phagan saloje gyvensime nuošalioje viloje, šalia jūros. Stovyklos metu kiekvieną dieną keliausime aplankyti vis naujų vietų saloje ir aplink salą. Laukia daug nuotykių ir nepakartojamų patirčių. Čia ne tik keliausime, bet ir turėsime daug saviugdos praktikų, meditacijų, prasmingų paskaitų ir pokalbių. Visa tai kartu sukurs nepaprastas atostogas ir patirtis.

Kiekvieną rytą stovyklos metu turėsime sveikatingumo mankštas ir meditacijos praktikas, bendrus susitikimus. Specialiai šiai stovyklai paruošiau mokymus. Mokysimės įvairių meditacijų, kurios padės gyvenime išlaikyti emocinę bei fizinę sveikatą, turėti daugiau energijos siekiant savo tikslų gyvenime.

Kalbėsimės įvairiomis mus visiems taip svarbiomis gyvenime temomis. Visa tai praturtins kiekvieno dalyvio atostogas ir, žinoma, sukurs daug vertės grįžus po kelionės į kasdienį gyvenimą.

Laisvu kelionės metu galėsite ne tik ilsėtis viloje, kurioje turėsime net 2 privačius baseinus, atskirą jogos salę, poilsio zonas, bet galėsite ir aplankyti gražiausias salos vietas ar kaip kitaip leisti laisvalaikį. Saloje yra daug įvairiausių veiklų: nuo masažų,  iki įvairių vandens pramogų ir pan.

Kelionių dalyviai šių stovyklų metu labai dažnai kartu keliauja į masažus, paplūdimius ar mėgautis kitais salos teikiamais laisvalaikio malonumais. Gali skirti laiko pabūti vienumoje ir pasimėgauti ramybe.

Šios kelionės tikslas yra suburti žmonės, kurie siekia geriau pažinti save ir pasaulį, nori kokybiško poilsio ir sąmoningų atostogų, kurios palieka nepamirštamas, vertingas patirtis. Kelionės metu žmonės labai susidraugauja, rūpinasi vieni kitais, leidžia laisvalaikį kartu, kalbasi prasmingomis temomis. Kelionės metu negalima vartoti alkoholio ar bet kokių kitų svaiginančių medžiagų.

Matant, kokią neįtikėtiną vertę kuria šios savęs pažinimo kelionės, labai džiaugiuosi turėdamas galimybę suorganizuoti jau antrą savęs pažinimo kelionę – stovykla šioje pasakiško grožio saloje.

KELIONĖS PROGRAMA:

Lapkričio 14 d. – Kelionė iš Vilniaus į Bankoką.

Lapkričio 15 d. – Po kelionės įsikuriame viešbutyje. Šalia viešbučio bus rajonas, kuriame gausu restoranų, masažo salonų, parduotuvių. Galėsime arba ilsėtis, arba po kelionės nueiti į Tailandietišką masažą, pavakarieniauti restorane.

Lapkričio 16 d. – Bankoke lankysime gražiausias miesto vietas ir šventyklas.

Lapkričio 17 d. – Vietiniu skrydžiu keliausime į Koh Samui salą iš kurios keltu persikelsime į Koh Phagan salą. Čia įsikursime viloje, turėsime susitikimą, praktiką ir skanią vakarienę po kelionės.

Vila Koh Phagan saloje kurioje gyvensime:

Lapkričio 18 d. – Ryte turėsime mankštą, bendrą susitikimą ir paskaitą. Vėliau keliausime aplankyti miesto, o saulei leidžiantis aplankysime vieną žymiausių salos paplūdimių palydėti saulę, pasiklausyti būgnų ritmo ir pasimėgauti nuostabiu vakaru.

Lapkričio 19 d. – Keliausime į vietines džiungles, kuriuose gausu krioklių. Čia galėsime maudytis po kriokliais, grožėsimės išskirtinio grožio gamta ir vaizdais keliaujant džiunglių takais. Su džiunglėmis mus  supažindins vietinis gidas. Po žygio džiunglių kaimelyje, turėsime vietinėje virtuvėje paruoštus pietus ir mėgausimės ką tik nuskintais kokosais. Ryte ir vakare bus bendri susitikimai ir saviugdos praktikos.

Lapkričio 20 d. – Privačia jachta plauksime aplankyti vietines salas, paplūdimius, maudysimės jūroje ir grožėsimės rifais. Ryte ir vakare bus bendri susitikimai ir saviugdos praktikos.

Lapkričio 21 d. – Keliausime aplankyti gražiausių salos vietų. Ryte ir vakare bus bendri susitikimai ir saviugdos praktikos.

Lapkričio 22 d. – Turėsime žygį į aukščiausia salos kalną, pakeliui grožėsimės nepaprasto grožio panoramomis, krioklias ir džiunglių augalais. Ryte ir vakare bus bendri susitikimai ir saviugdos praktikos.

Lapkričio 23 d. – Turėsime vienos dienos tylos praktiką su specialiai šiai kelionei paruošta programa. Ši diena leis ne tik geriau susipažinti su gilesne meditacija, bet ir gerai pailsėti, atgauti jėgas.

Lapkričio 24 d. – Valtimi plauksime aplankyti salos ir turėsime žygį į kalną nuo kurio atsiveria pasakiškas salos vaizdas. Ryte ir vakare bus bendri susitikimai ir saviugdos praktikos.

Lapkričio 25 d. – Laisva diena.

 Lapkričio 26 d. – Atsisveikinsime su sala ir keliausime į Bankoką. Atvykus į Bankoką bus galimybė aplankyti vakarinį miestą.

Lapkričio 27 d. – Kelionė namo.

Įspūdžius iš savęs pažinimo kelionės Koh Phagan saloje 2022 metais galite rasti mano INSTAGRAMO STORY  HIGHTLIGHTS:

https://www.instagram.com/stories/highlights/17992648459576190/

 

KELIONĖS KAINA:

(LIKO 1 VIETA VYRŲ KAMBARYJE)

 • 1800 eurų  (lėktuvo bilietai neįskaičiuoti į kainą);
 • Lėktuvo bilieto kaina  kainuoja nuo 750 eur.;
 • Vietinio skrydžio bilietas nuo 160 eur.;
 • Su visomis išlaidomis kelionės kaina turėti siekti apie 3000 eur.;
 • Yra galimybė mokėti išsimokėtinai;

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Nakvynės viešbučiuose ir viloje dviviečiuose kambariuose. Viešbutyje gyvensime po 2 žmones. Vyrai ir moterys atskirai, poros gali gyventi kartu;
 • Jei norite gyventi atskirame kambaryje viloje Koh Phagan saloje ir viešbutyje Bankoke, tai kainuos papildomai 600 eur. papildomai;
 • Vegetariški pusryčiai;
 • Programoje nurodytos kelionės ir praktiniai užsiėmimai kartu su visa grupe;

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Lėktuvo bilietai į Bankoką nuo 618 eur, bilietus perkame savarankiškai. Jei reikės galėsime padėti;
 • Vietinio skrydžio bilietas 118 eur;
 • Pietūs, vakarienė ir kitos asmeninės išlaidos. Vidutinė vieno valgio vietinėje kavinėje kaina nuo 3 eur. Bus galimybė nusipirkti maisto į vilą. Visos kelionės išlaidoms maistui minimaliai turėtų užtekti nuo 100 eur;
 • Motorolerio nuomą nuo 4 eur. dienai;
 • Kelionės draudimas. (20 eur);
 • Visos kitos papildomos išlaidos, kurios nėra būtinos, tai lauktuvės, masažai, atskiros savarankiškos kelionės nuo viešbučio iki miesto ir panašiai (vidutiniškai tokioms išlaidoms užtenka nuo 100 eur, priklausomai nuo poreikių);

 

REGISTRACIJA:

 • Registracija bus patvirtinta sumokėjus 600 eur avansą;
 • Sumokėjus avansą pavedimo kopiją atsiųsti el. paštu: amandaspaulauskas@gmail.com;
 • AVANSAS NEGRĄŽINAMAS. Avansą grąžinti galėsime tik tuo atveju jeigu rasime kitą dalyvį į Jūsų rezervuotą vietą;
 • Likusią sumą reikės sumokėti iki kelionės pradžios pavedimu arba grynaisiais kelionės metu;

 

AVANSO MOKĖJIMO DUOMENYS:

Gavėjas: Amandas Paulauskas

Sąsk. numeris: LT867044060007840709

Mokėjimo paskirtis: TAILANDAS

Suma: 600 eur.

 

LĖKTUVO BILIETŲ INFORMACIJA:

Prieš perkant lėktuvo bilietą susiekite su manimi pasitikslinti visas detales.

 • Išskrendame: 2023-11-14
 • Grįžtame: 2023-11-27

 

KELIONĖS VEDLYS:

Amandas Paulauskas – meditacijos mokytojas, asmeninio augimo mentorius, savęs pažinimo kelionių ir tylos stovyklų, meditacijos retritų organizatorius.

Daugiau apie mane: https://amandaspaulauskas.lt/apie-mane/.

 

KONTAKTAI SUSISIEKTI:

El. paštu: amandaspaulauskas@gmail.com

Telefonu: 860341093