Asmeninė informacija

Amandas Paulauskas – sertifikuotas meditacijos mokytojas. Tylos stovyklų, meditacijos retritų ir savęs pažinimo kelionių organizatorius ir vedėjas. Saviugdos ir sveikatingumo treneris/mentorius.

Mano kaip saviugdos ir meditacijos praktiko kelias prasidėjo nuo profesionalaus sporto karjeros, profesionaliai sportuodamas jėgos trikovę tapau 4 kartus pasaulio čempionu, pagerinau daugiau kaip 10 Pasaulio ir Europos rekordų, iškovojau daugiau kaip 10 prizinių vietų Pasaulio ir Europos jėgos trikovės čempionatuose aktyviai profesionaliai sportuodamas daugiau kaip 10 metų.

Atkaklus pasiryžimas ir siekis pasiekti aukščiausia realizacija sporto karjeroje ir asmeniniame gyvenime, atvedė prie meditacijos ir saviugdos praktikų ir tai palaipsniui tapo mano didžiuoju gyvenimo tikslu ir aistra.

Šio tikslo vedamas pradėjau nuosekliai mokytis meditacijos technikų, gilinti žinias apie žmogaus psichologiją ir sveikatą. Mokiausi iš vienų geriausių pasaulyje savo srities specialistų kaip teisingai suprasti ir transformuoti destruktyvias mintis, emocijas, elgesio modelius ir pasiekti gilią proto ramybės būsena, kuri leistų pasiekti aukštesnius sporto rezultatus, geresnę fizinę bei emocinę sveikatą, išvystyti aiškesnį ir įžvalgesnį protą, kad visi šie rodikliai padėtų pasiekti aukščiausią realizaciją visose man svarbiose gyvenimo srityse ir iš esmės pakeistų gyvenimą.

Baigęs sporto karjerą, visą gyvenimą paskyriau tam, kas yra svarbiausia mano gyvenime – tai yra meditacijos gilinimui, savižinai ir saviugdos mokytojo keliui.

Dabar savo žiniomis bei patirtimi dalinuosi kaip meditacijos mokytojas, sveikatingumo ir saviugdos treneris/mentorius, vesdamas asmenines konsultacijas, saviugdos mokymus, tylos stovyklas, meditacijos atsiskyrimus ir organizuodamas savęs pažinimo keliones visame pasaulyje.

Kiekvienais metais mokymus ir praktikas pravedu daugiau kaip tūkstančiui žmonių. Taip pat jau 3 metai, kaip kiekvienais metai skyriu po 2 mėnesius meditacijai atsiskyrus tyloje su savo meditacijos mokytoja pagal theravados Budizmo tradicijos mokymą.

Asmeninėse konsultacijose, mokymuose ir tylos bei meditacijos stovyklose remiuosi žiniomis ir kompetencijomis, kurias įgijau mokydamasis ir iki šiol mokausi iš šių mokyklų:

  • LIETUVOS SPORTO UNIVERSITETAS
  • (ICU) KOUČINGO PASLAUGŲ CENTRAS
  • ZENWAYS
  • UNIVERSAL HEALING TAO
  • BREATH MASTERY FUNDAMENTALS