Asmeninė informacija

Amandas Paulauskas – sertifikuotas meditacijos ir jogos mokytojas. Tylos stovyklų, meditacijos retritų ir savęs pažinimo kelionių Azijoje organizatorius ir vedėjas.

Mano kaip meditacijos mokytojo kelias prasidėjo nuo profesionalaus sporto karjeros, profesionaliai sportuodamas jėgos trikovę tapau 4 kartus pasaulio čempionu, pagerinau daugiau kaip 10 Pasaulio ir Europos rekordų, iškovojau daugiau kaip 10 prizinių vietų Pasaulio ir Europos jėgos trikovės čempionatuose aktyviai profesionaliai sportuodamas daugiau kaip 10 metų.

Atkaklus pasiryžimas ir siekis pasiekti aukščiausia realizacija sporto karjeroje ir asmeniniame gyvenime, atvedė prie meditacijos ir saviugdos praktikų ir tai palaipsniui tapo mano didžiuoju gyvenimo tikslu ir aistra.

Šio tikslo vedamas pradėjau nuosekliai mokytis meditacijos technikų, gilinti žinias apie žmogaus psichologiją ir sveikatą. Mokiausi iš vienų geriausių pasaulyje savo srities specialistų kaip teisingai suprasti ir transformuoti destruktyvias mintis, emocijas, elgesio modelius ir pasiekti gilią proto ramybės būsena, kuri leistų pasiekti aukštesnius sporto rezultatus, geresnę fizinę bei emocinę sveikatą, išvystyti aiškesnį ir įžvalgesnį protą, kad visi šie rodikliai padėtų pasiekti aukščiausią realizaciją visose man svarbiose gyvenimo srityse ir iš esmės pakeistų gyvenimą.

Baigęs sporto karjerą, visą gyvenimą paskyriau tam, kas yra svarbiausia mano gyvenime – tai yra meditacijos gilinimui, savižinai ir saviugdos mokytojo keliui.

Dabar savo žiniomis bei patirtimi dalinuosi kaip meditacijos mokytojas, sveikatingumo ir saviugdos treneris/mentorius, vesdamas saviugdos mokymus, tylos stovyklas, meditacijos atsiskyrimus ir organizuodamas savęs pažinimo keliones/stovyklas azijos šalyse.

Šiuo metu kiekvienais metais suorganizuoju daugiau kaip 30 meditacijos ir tylos stovyklų/retritų. Mano mokymuose ir praktikose kasmet dalyvauja daugiau kaip tūkstantis žmonių.

Taip pat kiekvienais metai  praleidžiu iki 2 mėnesių Azijoje mokydamasis vipassanos ir kitų Budismo meditacijų, meditacijos retrituose, mokymuose ir vienuolynuose.